0
0

کیمیا خسروانی فر

کیمیا خسروانی فر سمت : مدرس بزرگسالان سال تولد : 1376/08/12 محل تولد : بندرعباس دارای مدرک کارشناسی در رشته آموزش زبان انگلیسی است. ایشان در زمینه تدریس دوره های ترمیک و فشرده زبان انگلیسی و تحقیق در زمینه فعالیت ها و بازی های بزرگسالان در حال فعالیت می باشند. در سال ۱۳۹۷، تحقیقی با عنوان بحث فردیت و ارتباط آن با آموزش زبان انگلیسی در سطح استان توسط ایشان و گروهی از محققین انجام شد که در چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی در دانشگاه تهران نیز موفق به اخذ گواهی شد. با انجام این تحقیق […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

کیمیا خسروانی فر

سمت : مدرس بزرگسالان

سال تولد : 1376/08/12

محل تولد : بندرعباس

دارای مدرک کارشناسی در رشته آموزش زبان انگلیسی است. ایشان در زمینه تدریس دوره های ترمیک و فشرده زبان انگلیسی و تحقیق در زمینه فعالیت ها و بازی های بزرگسالان در حال فعالیت می باشند. در سال ۱۳۹۷، تحقیقی با عنوان بحث فردیت و ارتباط آن با آموزش زبان انگلیسی در سطح استان توسط ایشان و گروهی از محققین انجام شد که در چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی در دانشگاه تهران نیز موفق به اخذ گواهی شد. با انجام این تحقیق در نهایت به این نتیجه رسیدند که در سطوح و شرایط فعلی آموزشی به بحث فردیت و ویژگی های فردی در آموزش توجه لازم نمیشود و اکثر اساتید ساختاری را پیش گرفته اند که موجب از دست دادن شرایط لازم برای توجه به ابعاد شخصی زبان آموزان می شود.

ایشان همچنین سابقه ی اندکی در تولید محتوای آموزشی تدریس اصطلاحات و عبارت های فعلی از طریق موسیقی نیز دارد.

سرگرمی ایشان مطالعه کتاب در زمینه های مختلف ، تماشای فیلم و سریال ، نوازندگی سازهایی چون ویولون و پیانو ،خطاطی و ورزش است.

ایمیل : kimiakh812@gmail.com

هیچ دوره ای یافت نشد