0
0

About MCinema

درباره سینما ملل

    درباره سینما ملل

گفته شده که موسیقی زبان بین ملت هاست ولی به این مسئله کمتر توجه شده است که سینما پل ارتباطی بین فرهنگ ملت هاست. راه های مختلفی برای یادگیری زبان های خارجه وجود دارد ولی برای داشتن بیشترین بازدهی باید در کنار ارتقاء دانش زبانی، فرهنگ کشور (های) مورد نظر را نیز مورد مطالعه قرار داد. از انجایی که سینما دریچه ای مستقیم به روی فرهنگ کشورها است، تماشای فیلم و سریال را در یادگیری زبان بسیار کمک کننده خواهد بود.

تیم سینما ملل درنظر گرفته است که شما را در این مسیر همراهی و راهنمایی کرده تا شما در کنار لذت بردن از تماشای فیلم و سریال بیشترین بازدهی در زمینه دانش افزایی داشته باشید.

فعالیت های تیم سینما ملل به شرح زیر خواهد بود:

        معرفی فیلم و سریال

در این بخش شما به صورت هفتگی فیلم و سریال های پیشنهادی تیم سینما ملل را مشاهده خواهید کرد. معرفی فیلم ها به صورت کاملا حرفه ای انجام میشوند و اطلاعات کامل هر فیلم در اختیار شما قرار گرفته تا تصمیم شما را برای تماشای فیلم تسهیل سازد. نکته ی دیگری که در این بخش از وب سایت وجود دارد این است که ما به شما میگوییم که درجه سختی هر فیلم از لحاظ زبانی چه اندازه است به عبارتی شما میدانید سطح مورد نیاز برای درک آن فیلم بدون زیرنویس فارسی چه قدر است شاید بخواهید چالش تماشای فیلم بدون زیرنویس فارسی را تجربه کنید!

         تحلیل فیلم و سریال

بسیاری از آثار هنر هفتم همانند دفترچه ی شعری میباشند که بیت بیت ان نیازمند بررسی دقیق تری میاشد بنابراین ما سعی بر این داریم که به تشریح عناصر سمعی و بصری و تاثیر گذار فیلم، سبک فیلم، تفسیر و تعیین کیفیات زیبایی شناسانه و ارزیابی موفقیت و شکست بپردازیم تا باعث افزایش شود شما به درک بهتری از فیلم برسید.

به طور کلی هدف این بخش بازگویی نقد و بررسی فیلم ها و سریال های جذاب دنیا از زبان منتقدان مطرح دنیا میباشد تا شما به عنوان بیننده آثار پیشنهادی تیم سینما ملل به درک جامع و عمیق تری از آن اثر برسید.

        پکیج های اموزشی زبان با فیلم و سریال

تماشای فیلم و سریال بدون زیرنویس فارسی همواره یکی از اهداف جذابی بوده که اکثر زبان اموزان حداقل یک بار به ان فکر کرده اند. در ابتدا این هدف سخت و شاید دست نیافتنی به نظر برسد، به همین علت تیم سینما ملل در نظر گرفته است که با پکیج کردن فیلم ها و سریال های مختلف شما را در دست یابی به این هدف یاری نماید.

به زودی منتظر اخبار جذابی برای این بخش باشید.

        اکران فیلم

تیم سینما ملل درنظر دارد با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این امکان را برای علاقه مندان به حوزه هنر هفتم فراهم اورد تا بتوانند تماشای فیلم های جذاب و مطرح دنیا را در محیط سینما تجربه کنند.

        تئاتر ملل

تئاتر ملل با هدف تقویت و اموزش زبان انگلیسی به صورت غیر مستقیم و در فضای خارج از محیط اموزشگاهی در سال 1401 فعالیت خود را اغاز کرد. کارشناسان تیم تئاتر ملل با بهره گیری از علایق، سلایق و موضوعات روز ایران و جهان طراحی تئاتر را با تاکید بر استفاده از جملات معمول روزمره انگلیسی انجام می دهند.

اهداف تیم تئاتر ملل به شرح زیر است:

  • یادگیری زبان انگلیسی در فضای خارج از محیط اموزشگاه
  • دیدن تئاتر زبان انگلیسی برای اهداف اموزشی
  • یادگیری جملات و عبارات روزمره انگلیسی در هر تئاتر
  • توضیح اصطلاحات و عبارات هر نمایش پس از اجرا
  • تئاتر ویژه متناسب با گروه های سنی مختلف (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)
  • تئاتر های ویژه متناسب با سطح زبان شما (مبتدی، متوسط، پیشرفته)
  • اجرا تئاتر های معروف انگلیسی زبان و طراحی و اجرای انگلیسی نمایشنامه های معروف و پر طرفدار داخلی.