0
0

ترجمه آنلاین

ترجمه تخصصی با انتخاب مناسب‌ترین مترجم

دپارتمان ترجمه ملل با کادری مجرب و حرفه ای ، مترجمین متخصص در حوزه های مختلف می توانند در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت سفارشات ترجمه شما را تحویل دهند.

روند انجام ترجمه تخصصی
ثبت سفارش ترجمه

1. ثبت سفارش

از طریق دکمه ثبت سفارش ، به فرم ترجمه در انتهای همین صفحه ارجاع داده میشوید و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

انتخاب مترجم

2. تماس و ارائه توضیحات

مترجمین ملل با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات تکمیلی و قیمت برحسب فایل ارسالی خدمتتان ارائه می دهند.

2. تحویل کار

با توجه به زمان بندی در نظر گرفته شده، فایل ترجمه‌شده متن، مقاله یا ویدئوی خود را تحویل بگیرید.

درباره ما

دپارتمان ترجمه ملل با هدف خدمات رسانی تخصصی و ایجادارتباط سازنده و مفید میان زبان های زنده دنیا و حوزه های مختلف، فعالیت خود را از سال 1400 شمسی به صورت حرفه ای آغاز نموده است و رویکردی بسیار ویژه به مقوله ترجمه در ایجاد ارتباط موثر، مفید و انتقال پیام و معنا را دارد.

دپارتمان ترجمه ملل با کادری مجرب و حرفه ای و مترجمین متخصص در حوزه های مختلف اعم از از بازرگانی، اقتصادی،سیاسی، مطبوعاتی، ادبی و رشته های پزشکی، پیراپزشکی، فنی و تولیدی، بهداشتی،ورزشی، علمی و فن آوری، رسانه وتولید محتوا، کشتیرانی و دریانوردی، ماشین آلات معدنی، صادرات، واردات، معدن، خط تولید و ماشین سازی و همچنین در زمینه ترجمه فنی و ارتباطی مفید و سازنده آماده خدمت رسانی به ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی، شرکت های کشتیرانی و کانتینری، معدنی، خطوط تولید،معادن و کلیه شرکت های خصوصی و دولتی می باشد.

ترجمه ملل با داشتن گستره عظیمی از مترجمین فعال در سریع ترین زمان ممکن می تواند به دانشجویان و اساتید در رشته های مختلف دانشگاهی درترجمه مقالات و پروژه های دانشجویی، ویرایش انواع ترجمه ها و ویراستاری جهت چاپ در ژورنال ها و مجلات معتبر، مشاوره فنی نگارش مقاله به زبان مقصد و ویرایش آن ها کمک نماید.

از آن جایی که شعار این دپارتمان، ایجاد ارتباط موثر و مفید بین زبان ها است، این مجموعه همواره کوشش دارد تا با انجام ترجمه ارتباطی _ معنایی حس بسیار مفیدی را در زبان مقصد و ارتباط با مخاطب ایجاد نماید؛ به طوری که مخاطب در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود نایل گردد.

« دپارتمان ترجمه ملل به زبان شما سخن می گوید.»، این شعار موجب ایجاد مسئولیت و حس تلاش مضاعف برای تیم ترجمه ملل در برقراری ارتباط سازنده در متن مقصد(ترجمه) در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن شده است. امید است این دپارتمان با گستره عظیم مترجمین در حوزه های مختلف بتواند همواره در خدمت رسانی به آحاد مردم جامعه، مفید واقع شود.

خدمات دپارتمان ترجمه ملل
ثبت سفارش ترجمه تخصصی به همراه گارانتی تمام‌عیار کیفیت

ترجمه انواع متون تخصصی و عمومی بدون محدودیت در کمترین زمان با بهترین کیفیت ممکن

مهلت ترجمه :
هر مترجم روزانه 1200 کلمه می تواند ترجمه کند اگر ترجمه خود را زودتر از زمان استاندارد می خواهید گزینه "فوری" را تیک بزنید.

فایل خود را آپلود کنید.