0
0

Can Spinner

Can spinner

 

رده سنی: 8تا14 سال

تعداد: 10نفر

سطح : مبتدی

زمان: 10 دقیقه

مواد مورد نیاز: صفحه بازی و یک اسپینر

 

  نحوه اجرا:

قبل از شروع بازی نیازمند است که شما به هر گوشه اسپینر یکی از کلمات (can, can’t, can? ) را بچسپانید که زبان آموزان با هر دور چرخاندن اسپینر سه جمله را باید بگویند و برای گفتن این جملات بازه زمانی در نظر بگیرید تا توانایی ساخت جمله در زبان آموزان تقویت شود.

I can sing. It can’t jump. Can they run?

 

  • نکته:

    مدرس میتواند با قرار دادن تصاویر حیوانات و حشرات تنوع جملات را بالا ببرد.

Tigers can run.

Rabbits can’t fly.

Can fish swim?

 

 

یکی از فعالیت‌های لذت‌بخش و سازنده برای همه، به ویژه برای کودکان و نوجوانان، بازی است.بازی کردن علاوه بر تفریح و سرگرمی برای کودکان می تواند هدفی جدی و کاربردی باشد، بازی کردن با همسالان  اغلب با رفتار های مثبت همراه است که باعث افزایش روحیه و اعتماد بنفس در کودکان و نوجوانان میشود. امروزه بازی برای رشد کودک آنقدر مهم است که امروزه به عنوان حق هر کودک شناخته شده است.

پس مهم است که در سن کودکی و نوجوانی آموزش و یادگیری از طریق بازی باشد تا کودکان و نوجوانان در محیطی آموزش ببینند که خلاقیت و روحیه و اشتیاق به یادگیری در آنها افزایش پیدا کند. بازی‌های آموزشی می‌توانند به عنوان رسانه‌ای مفید و کارآمد در سطوح رسمی و غیررسمی مورد استفاده‌ی معلمان و والدین قرار گیرند ، ما نیز در مجموعه ملل تلاش کردیم تا بازی هایی را طراحی کنیم که هدف غایی این بازی‌ها فقط تفنن نیست، بلکه چنین بازی‌هایی، در ضمن ایجاد لحظاتی لذت بخش و فرح‌انگیز برای زبان آموزان ، شرایطی را فراهم سازیم که یادگیری سریع تر و پایدار تری داشته باشیم. در ادامه تعدادی از این بازی ها را نیز در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانیدآموزش و یادگیری سریع و پیداری را تجربه کنید.