0
0

آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی (La Lingua Italiana) یا (l’Italiano) آهنگین ترین زبان دنیا و از شاخه‌های زبان لاتین به شمار می آید. زبان ایتالیایی شباهت‌های ریشه‌ای زیادی با زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی دارد و زبان رسمی کشور ایتالیا، سان مارینو، سوئیس (یکی از چهار زبان رسمی)، سومالی، اسلوونی (همراه با زبان اسلوونیایی در چهار ایالت: کوپر، ایزولا، پیران و پورتورس)، واتیکان و شهرستان ایستریا در کشور کرواسی می‌باشد از این رو آموزش زبان ایتالیایی برای خیلی از افراد جذاب است.

زبانِ ایتالیایی یکی از زبان هایی است که با یادگیری آن میتوانید به تحصیل در کشور ایتالیا فکر کنید و از خدمات تحصیلی دانشگاههای ایتالیا بهره مند شوید و مقدمات لازم را برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی به بالا فراهم نمایید، زیرا آزمون Esterni که هر ساله توسط مدرسه ایتالیایی های تهران در ماههای آخر سال (بهمن و اسفند) برگزار می شود فرصتی مناسب برای دانشجویانی است که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون شوند تا از مزایایی همچون بورسیه تحصیلی و خوابگاه رایگان در هر دانشگاه و هر شهری که تمایل دارند برخوردار شوند.

دوره های آموزش مکالمه زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان بصورت کلاس های خصوصی برگزار می گردد و ویژه زبان آموزانی است که تمایل به یادگیری اصولی و پایه ای مکالمه زبان ایتالیایی را دارند

یکی از مزیت های دوره های آموزشی زبان ایتالیایی در مجموعه لید علاوه بر آموزش مهارت های گفتاری و شنیداری که هدف اصلی همه علاقمندان می باشد، استفاده از روزنامه های ایتالیایی، فیلم های آموزشی به زبان ایتالیایی، اخبار و … است که در برنامه درسی زبان آموزان گنجانده شده است که موجب افزایش خارق العاده دایره واژگان می شود تا زبان آموزان بتوانند در محیط های اجتماعی و آکادمیک ایده های خود را به زبان ایتالیایی بیان کنند و پس از گذراندن سطح مقدماتی به راحتی قادر به درک مطلب، صحبت کردن و به کارگیری زبان ایتالیایی در موقعیت های مختلف باشند.

 

آموزش مکالمه زبان ایتالیایی با کتابهای Nuovo Espresso

انتشارات Alma Edizioni یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه چاپ و نشر کتاب های آموزش زبانِ ایتالیایی است که مجموعه کتابهای Nuovo Espresso یکی از قویترین متدهای آموزش زبانِ ایتالیایی در جهان از نوشته های تیم تخصصی این انتشارات می باشد. کتاب اسپرسو جدید Nuovo Espresso در سه جلد از سطح A1 تا B1  را پوشش می دهد و همانند نسخه های محبوب قبلی خود، سبک و ساختار خاص آموزش زبان ایتالیایی را نه تنها حفظ نموده است، بلکه با اضافه کردن بخش Caffè Culturale  برای آشنایی بیشتر با فرهنگ کشور ایتالیا، DVDهای برنامه ریزی شده توسط VIDEOGRAMMATICA  فعالیت‌های مربوط به Video Course، گرامرهای ساختاری، متن های به روز، تمرین های کاربردی، آزمون های استاندارد در پایان هر درس و استفاده از تصاویر جذاب،  تمرکز خاص بر روی مهارت مکالمه، این مجموعه کتاب را ارتقاء بخشیده است. کتاب اسپرسو جدید در حال حاضر به عنوان روش تدریس در مدرسه ایتالیایی تهران بکار میرود و منبع اصلی یادگیری زبان ایتالیایی برای شرکت در امتحان سفارت ایتالیا (مدرسه ایتالیایی تهران) و اخذ ویزای تحصیلی میباشد.

کلاس های خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی در لید بصورت ۳ جلسه۹۰ دقیقه ای در هفته یا بیشتر (روزهای زوج یا فرد) برگزار می گردد. این کلاس ها مناسب افرادیست که به هر دلیلی تمایل به حضور در کلاس های گروهی را نداشته و نیاز به یادگیری سریع زبان ایتالیایی و دریافت مدرک معتبر زبان در مدت زمان کوتاه می باشد.